KABO

Nasza firma oferuje usługi na terenie województwa mazowieckiego.

Zapewniamy fachową obsługę urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych.

Zajmujemy się doborem, montażem urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz ich konserwacją.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Urządzenia chłodnicze dla handlu i gastronomii – szafy chłodnicze, chłodnie, witryny mrożące i chłodzące, mroźnie, lady chłodnicze, zamrażarki skrzyniowe, lodówki zapleczowe, regały chłodnicze renomowanych producentów.

Chłodnie plusowe, komory chłodnicze, mroźnie – projektujemy i budujemy od podstaw pomieszczenia do przechowywania towaru o obniżonej temperaturze, zgodnie z wymogami Unii Europejskiej. Wykonujemy również systemy chłodzenia do pomieszczeń produkcyjnych oraz przechowalni owoców i warzyw.

Klimatyzatory standardowe i precyzyjne – dostarczamy klimatyzację precyzyjną do pomieszczeń technicznych, która utrzymuje temperaturę na zadanym poziomie niezależnie od temperatury zewnętrznej. Nasze klimatyzatory chłodzą centrale telefoniczne, serwery komputerowe, urządzenia telewizyjne, hale produkcyjne, laboratoria, sklepy, biura i mieszkania.

Urządzenia i akcesoria wentylacyjne - projektujemy i wykonujemy systemy wentylacyjne oparte na całej gamie urządzeń producentów krajowych i zagranicznych, od dużych układów przemysłowych, do instalacji w małych obiektach gastronomicznych i handlowych.

Zestawy automatyki do urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych – projektujemy i uzbrajamy w automatykę centrale wentylacyjne, chłodnie i mroźnie, oraz inne urządzenia wymagające elektronicznego nadzoru pracy.

Oferujemy przeglądy okresowe klimatyzatorów, systemów wentylacji, urządzeń chłodniczych i wszelkiego sprzętu chłodniczego i klimatyzacji. Przedłużamy czas eksploatacji urządzeń chłodniczych, wykonując niezbędną obsługę serwisową.

Naprawiamy lodówki, zamrażarki, kostkarki, lady, szafy i regały chłodnicze, osuszacze, automaty do produkcji lódów, centrale klimatyzacyjne oraz wiele innych urządzeń działających w oparciu o instalacje freonowe.

Odzysk ciepła z agregatów chłodniczych i klimatyzacji pozwala uzyskać wymierne korzyści ekonomiczne. W tej dziedzinie oferujemy wiele rozwiązań, które szybko się zwracają.

NAPRAWIMY KAŻDĄ:

  • CHŁODNIĘ
  • KLIMATYZACJĘ
  • LODÓWKĘ PRZEMYSŁOWĄ

U NAS KUPISZ NAJKORZYSTNIEJ:

  • KOMORĘ - CHŁODNIĘ
  • KLIMATYZATORY
  • LODÓWKI PRZEMYSŁOWE
  • WENTYLATORY
  • AGREGATY CHŁODNICZE

Gwarantujemy czas realizacji zlecenia w ciągu 24h – 48h. W przypadku zgłoszenia awarii nasz technik dotrze do Państwa w jak najkrótszym czasie.

Naszym atutem jest dyspozycyjność, mobilność i rzetelność co pozwala nam na bezzwłoczną interwencję.

Zapewniamy rzetelną i fachową obsługę klienta.

Posiadamy doświadczenie, praktykę oraz dużą wiedzę potwierdzoną certyfikatami i świadectwami niezbędnymi do prowadzenia działalności w tym zakresie.

Zgodnie z wymogami ustawy z 20.04.2004 o substancjach zubożających warstwę ozonową posiadamy świadectwo kwalifikacji nr 085/R10 zezwalające nam na wykonanie wszelkiego rodzaju napraw i obsługi technicznej instalacji chłodniczych.

Współpracujemy z Frigoglass -wiodącym producentem urządzeń chłodniczych rozpoznawalnych na rynku jako FRIGOREX, Norcool, SFA Cool.

Nawiązaliśmy także współpracę z innymi producentami szaf chłodniczych m. in.: UBC, KLIMASAN, FOGEL, HELKAMA, MONDIAL

Pogotowie techniczne 24h
tel. 604 206 083

atuty

Kontakt z nami:

+ 48 604 206 083 KABO Zbigniew Bociarski
lub napisz: ul. Słoneczna 14c, Krupia Wólka
biuro@kaboserwis.pl 05-540 Zalesie Górne
© 2014 by MEG